Menüü

ECOSTAR MÄRGISEGA ROHEHOTELL


Väärtustame oma hotellis rohelist mõtteviisi ning pöörame suurt rõhku keskkonna jalajälje vähendamisele. Meie hotellile on esimesena Eestis väljastatud Ecostars rohemärgis, mis on rahvusvaheline tunnustus hotelli jätkusuutlikule majandamisele. Ecostars väljastab reitinguid läbi sertifitseerimisprotsessi, mis võtavad arvesse mitmeid jätkusuutlikkusega seotud näitajaid nagu näiteks energia ja veesäästlikkus, C02 emissioon, prügi sorteerimine ja taastuvenergiate kasutus. Üle maailma kannab Ecostarsi rohemärgist enam kui 1600 hotelli.

Oleme hotellis viinud läbi järgmised rohelised sammud:

  • Päikesepark hoone katusel, mis katab kuni 80% hotelli energiavajadusest
  • Kaasajastatud valgustus – LED-valgustus tubades ja anduritega valgustus üldkasutatavates ruumides
  • Elektriautode laadimiskohad
  • Veesäästlikud tualetipotid ja -segistid
  • Energiasäästlikud ja helikindlad kolmekordsed pakettaknad
  • Anduritega kohandatav küte
  • Prügi sorteerimine

Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusel viisime ellu projekti „Go Hotel Shnelli Go Green”, mille raames soetasime hotellile uue hooneautomaatika, mõõtmissüsteemi ning kaasajastasime valgustuse. Uuendused muudavad meie majutusteenuse efektiivsemaks tänu energiatarbimise vähenemisele ning ühtlasi võimaldavad pakkuda kvaliteetsemat sisekliimat hotellis viibivatele külalistele. Tegu on osaga hotelli üleminekust rohelisele ärimudelile, mis säästab energiat, parandab sisekliimat ning hoiab keskkonda. „Go Hotel Shnelli Go Green” projekti maksumuseks on 103 467,84 €, millest Euroopa Regionaalarengu Fondist toetuse summa moodustab 82 774,27 €.

Jätkusuutliku majandamise teema hõlmab läbivalt kogu Go Groupi kontserni, kuhu kuulub ka Go Hotel Shnelli. Grupi ettevõtted kaardistavad pidevalt oma võimalusi Eesti jätkusuutlikuks arenguks. Oleme nendes küsimustes väga praktilise meelega. Keskendume sellele, mida saaksime teha homme paremini kui täna. Hoiame silmad lahti ning mõtleme oma igapäevaseid otsuseid tehes kas valitud lahendus on ka jätkusuutlik. Nendest paljudest pisikestest otsustest tekib lõpuks suur muutus.