Menüü

SEMINAR

Kohandume Sinu ürituste vajadustega!

SEMINARIRUUM

Balti jaamahoone teisel korrusel asuv valgusküllane ja tänapäevaste tehniliste võimalustega seminariruum on parim koht seminarideks, nõupidamisteks, toote-esitlusteks või koolitusteks. Seminariruum on päevavalguse, konditsioneeri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste ning erinevate paigutusvõimalustega. Maast laeni akendest avaneb kaunis vaade vanalinnale ja Snelli pargile. Seminariruum renditakse alati koos lounge’iga, kuhu saab katta suupiste- ja kohvilaua.

Seminariruumi suurus on 170 m² ja mahutavus erinevate paigutuste korral on järgmine:

Teater 60 inimest
Klassiruum40 inimest
Diplomaat28 inimest
Laudkond24 inimest
U-kujuline20 inimest

Saali rendis sisaldub: esitlustehnika, Wifi, kirjapaber ja kirjutusvahendid


LOUNGE

Seminariruumi kõrval asub lounge, mille akendest avaneb imeline vaade Snelli pargile ja Toompeale. Ruumile lisavad õdusust mugavad diivanid ja tugitoolid, lisaks on olemas 12-kohaline nõupidamiste laud ja esitlustehnika koos Wifiga. Lounge on ideaalne koht, kus pidada väiksemaid nõupidamisi, suure seminari või koolituse ajal viia läbi paralleelseid workshope või kuhu saab katta kohvipausi ajal buffeelaua.

Lounge suurus on 95m² ja mahutavus:

12 inimest laua taga
8 inimest diivanitel
Saali rendis sisaldub: esitlustehnika, Wifi, kirjapaber ja kirjutusvahendid

Pakume ka suurepärast võimalust pikendada koosolekut samas kompleksis asuvas saunas. Sauna on võimalik rentida nii eraldi (20 m², mahutavus 5 inimest) kui koos lounge’ga (95 m², mahutavus 30 inimest).


GALERII

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN